Villa

Asteri Villa

RethymnonPart of: Amazing Villa’s op Kreta

Gasten 8
Bedrooms 4
Bathrooms 4
Check the prices Ask for availability Ask for availability

Other features

Ruime, smaakvol ingerichte villa met zwembad en apart kinderbad, Rethymnon

Asteri Villa, 4 slaapkamer villa

gelegen 10 km ten oosten van Rethymnon in het Venetiaans dorpje Asteri, 2,2 km van de mooie zandstranden. Deze villa werd recent gerestaureerd in Venetiaanse stijl.

Villa Asteri en villa Citrus zijn ontworpen door dezelfde architect en liggen naast elkaar.

De villa

Zie wat onze klanten zeggen

De vakantie huurwoning heeft 4 slaapkamers en 4 badkamers met Jacuzzi bad of met Hydromassage douche.

Op het gelijkvloers is de woonkamer met volledig ingerichte open keuken, 2 slaapkamers en 2 badkamers.
In de woonkamer zijn vensterdeuren die toegang verlenen tot het mooi aangelegd zwembad en tuin.

Op de eerste verdieping zijn 2 slaapkamers met elke een badkamer met douche. Verder is er een groot terras met patiomeubilair en met prachtige berg- en zeezichten.

Zwembad en tuin

Er is een mooi aangelegd zwembad en een apart gelegen peuterbad, rondom is een mooi betegeld terras met tuinmeubelen, ligstoelen en paralols; er is ook een stenen barbeque met houtoven.
De tuin was oorspronkelijk een sinaasappelgaard en dit is ook nu nog merkbaar.
Er is geen inkijk in de tuin daar de villa iets hoger ligt.

Omgeving

Asteri is een pittoresk, Venetiaans dorpje met stijlvol, gerestaureerde oude huizen. Er is drukbezochte taverna met grote binnentuin, het binnengedeelte van de taverna is een oude traditionele, Kretenzische woning die ingericht is als taverna en folkmuseum. In het dorpje is ook een minimarkt.

Het zandstrand ligt op 2,5 km.

Het mooie klooster van Arkadi ligt op ongeveer 7 km. In deze omgeving liggen grote olijfboomgaarden.

Distances

Heraklion airport 76 km
Chania Airport 70 km
Chania Town 64 km
Rethymnon Town & Port 8 km
Stavromenos 2 km
Sandy Beach 2.2 km
Rating: 0 / 5 in 0 votes